Narzędzia marketingowe | Analiza wyników | Vivasend

Należy pamiętać, że nawet gdyby wskaźnik otwarcia e-maili był imponujący, jednak najważniejsze jest to, co robią subskrybenci po otwarciu Twego maila. Jeśli subskrybent wykonuje przewidziane prze Ciebie działanie – wykonałeś świetną robotę. Jeśli nie, skorzystaj z platformy analitycznej Vivasend, aby dowiedzieć się, na jakim etapie wystąpił problem i poszukaj sposobów jego rozwiązania.

Analiza wyników

Ucz się na błędach innych

Szybciej uczymy się na błędach, ale po co popełniać błędy, skoro inni zrobili to już za nas?  Niepoprawny tytuł maila, niewłaściwa lub nielojalna lista subskrybentów, nudna treść, niewyraźne rozwiązanie wizualne oraz załączanie dużego pliku PDF to jedne z najczęstszych błędów w newsletterach, które wpływają na niezadowalające wyniki.

Ciąle próbuj– tylko tak będziesz się doskonalić

Poznaj swoich subskrybentów, wypróbuj kilkanaście różnych strategii marketingowych, podejmij ryzyko – nie ma jednej recepty na wszystkie firmy. Tylko konsekwentne testowanie, analizowanie i śledzenie wyników pozwoli osiągnąć więcej, co jest bardzo łatwe dzięki zautomatyzowanemu programowi do wysyłania newsletterów Vivased.